Bli med å verv nye medlemmer

Som en av Norges eldste kunstforeninger har vi en stolt historie å ta vare på – og et ansvar for å tilpasse oss tidens endringer. Vi har stor bredde i vårt program og nettopp 2022 er et godt eksempel på det. Telemarksutstillingen 2022 fra juni og «skeive motstandsbevegelser» mot slutten av året er gode eksempler på bredden i programmet.

Skiens Kunstforening har lykkes med å opprettholde et høyt aktivitetsnivå, og kan igjen notere oss for økt interesse og stigende medlemstall. Vi vil gjerne at enda flere skal få glede av vårt tilbud, og lanserer derfor årets vervekampanje. Vi premierer medlemmer som bidrar til at vi blir flere, med kunst fra foreningens spennende grafikksamling.

Les om hvordan du går frem her.

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

%d bloggere liker dette: